HAKKIMIZDA - Deluxe Travel

  • calista

HAKKIMIZDA

Deluxe Travel 1998 Yilinda ANTALYA'DA Kurulmustur

Deluxe Travel olarak uzmanligimizi yillardir VIP hizmetler üzerine yogunlastirmis oldugumuzdan, kurulusumuzdan itibaren birçok farkli ülkeden is, politika,sanat ve spor dünyasindan birçok taninmis isim için tatil ve is amaçli organizasyonlarinda sirketimizi tercih etmektedir

%100 müsteri memnuniyeti sagladigimiz servislerimizle, her geçen yil müsteri sayimiz ve taninirligimiz artmakta bu da her geçen yil çok daha kaliteli ve dinamik bir yapiyla karsiniza çikma sorumlulugunu bize vermektedir.

Kosulsuz müsteri memnuniyetini hedefleyen uzman kadromuz, tatillerinizi unutulmaz kilmak için sizlere yardimci olmaktadir. Amacimiz, kaliteli hizmetlerimiz ve taleplerinize göre sekillendirdigimiz tatil konseptlerimiz ile hayallerinizin tatilini yasamanizi saglamaktir. Deluxe Travel, yalnizca Antalya bölgesi olarak degil, Tüm Türkiye'de isteklerinize göre tatil / tur organizasyonlari yapmakta, en kaliteli otellerle, en tecrübeli personel ile çalismaktadir.

Sirketimiz, tatil müsterilerinin yani sira, isadamlarina, sporculara ve sanatçilara da her türlü grup, toplanti, spor, eglence gruplarina iliskin organizasyon çalismalari sunmaktadir.

Son yillarda özellikle Antalya'da sunulan spor imkanlari ve otellerdeki büyük toplanti salonlari sebebiyle bu sportif faaliyetlere, kamplara iliskin organizasyonlar çogalmistir. Özellikle kis döneminde fiyatlarin yüksek sezona kiyasla düsük, havalarin güzel olmasi sporcular için en ideal ortami yaratmistir. Antalya'ya her yil 1100 civarinda futbol takimi ve binlerce golf oyuncusu bu uygun sartlardan dolayi gelmektedir.

Deluxe olarak, Istanbul ve Antalya'daki partnerimiz olan büyük oteller ve kongre salonlari nedeni ile yillardir basariyla çok sayida uluslar arasi toplanti ve konferans organizasyonunu gerçeklesmekteyiz.

VIP servis ve hizmetlerimiz, talebe göre limuzin servislerimiz, helikopter turlarimiz, kisiye ya da gruplara özel olarak sekillendirdigimiz, Akdeniz ve Ege kiyilarinin tüm güzelliginin görülebilecegi günlük / uzun süreli mavi yolculuk programlarimiz ile, misafirlerimizin kaldiklari sürece iyi vakit geçirmelerini saglamak amaciyla tecrübelerimiz dogrultusunda en iyi hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz.

Copyright © 2021 www.deluxetravel.com.tr
Bütün Hakları Saklıdır