Jeep Safari - Deluxe Travel

  • calista

Jeep Safari

Gerçek bir safari görmek için Afrika’ya gitmeniz şart değil! Bu turumuzda sizleri, Antalya etrafında bulunan , kırsal kesimde yaşayan insanlarla ve eğlence dolu bir jeep yolculuğu ile tanıştırıyoruz.

Sabah otelinizden jeeplerimiz ile alınıp, uzman rehberlerimiz liderliğinde ve rotalarında Jeep Safariye başlayacaksınız.

1200-1800 metre yüksekliğinde dağlara tırmanacak nefes kesen manzaralarda fotograf çekmek için duracaksınız. Yolculuk sırasında ziyaret edeceğimiz yerli halkın yaşadığı köylerde bizleri geleneksel kıyafetleri ile karşılayacaklar, Türk misafirperverliği ile çay ikram edecekler ve turumuza bundan sonra devam edecek.

Bir süre sonra, inanılmayacak güzellikte bir kanyonda önceen planladığımız öğle yemeğimizi dağ nehrinin yanındaki banklarda yiyeceğiz. Burada yüzebilir, güneşlenebilirsiniz.

Muhtemelen ünlü Camel Trophy yarışmasını duymuşsunuzdur. 1992’de, ünlü yarışçılar, ana yarıştan önce burada eğitildiler. Onlardan biri gibi hissedeceksiniz. Tüm doğa ve macera tutkunlarını bu muhteşem tura davet ediyoruz!

Copyright © 2021 www.deluxetravel.com.tr
Bütün Hakları Saklıdır